Nadmierne owłosienie i wynik badania testosteronu

Dzień dobry, mam problem z nadmiernym owłosieniem, zaczęłam radzić sobie korzystając z depilacji laserowej, efekty widać ale postanowiłam zbadać testosteron z obawy, że włosy mogą powrócić jeśli mam go za dużo. Moj wynik to 57,72 przy normie 10,83- 56,94, jest podywższony ale nie wiele. Czy powinnam się martwić i zgłosić do endokrynologa w sprawie leczenia ? z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę udać się na wizytę i skonsultować wyniki z endokrynologiem, a po skończonej serii zabiegów depilacji laserowej, proszę pamiętać aby 1x w roku zrobić zabieg przypominający.