Nadmierne owłosienie na brzuchu, pośladkach, piersiach, plecach u dziecka

Witam moja córka ma 12 i ma nadmierne owłosienie na brzuchu ,pośladkach,piersiach,plecach.zapisalismy sie do lekarza endokrynologa ale musimy czekać na wizytę miesiąc .prosze o podpowiedź jakie wykonać badania żeby można było na wizycie pokazać.bo jak po miesiącu czekania znów nas zapiszą na czekanie wielomiesięczne to leczenie potrwa wieki,a tak yobyśmy poszły przynajmniej z czyms do specjalisty ...z góry dziękuję...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie badania fizykalnego specjalista endokrynolog zleci odpowiednie badania mające na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości. Nie powinno się wykonywać badań dodatkowych bez zbadania pacjenta.