Nadmierne owłosienie na nogach i w okolicy intymnej

Doktorze 1okres byl w wieku 15lat.byly miesiaczki nieregularne i trwajace 2-3dni.doskwiera mi problem zarostu,chodzi o to ze mam czarne grube twarde i wyrastajace kilka z jednego punktu włosy,na nogach i okolicach intymnych(odrastaja na 2 dzien po depilacji)po badaniach doktor stwierdzil PCOS,przyjmowalam androcur i syndi 35 a teraz mam syndi35.czy przyjmujac pierwsza tabletke syndi 35 w dowolnym dniu(bo nie moglam doczekac sie miesiaczki) jest szansa ze podczas wspolzycia moge zajsc w ciaze?

Aleksander Ropielewski

Istnieje taka możliwość, jednak ciężko ocenić jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Jeżeli obawia się Pani zajścia w ciążę to zdecydowanie sugeruję ochronę antykoncepcyjną, b chociaż szansa na zajście w ciążę nie jest duża to jednak istnieje.