Nadmierne owłosienie na nogach u 7-latki

Witam, moja córeczka ma 7 lat i dość mocno owłosione nogi. Już trzykrotnie dzieci niegrzecznie zwracały jej uwagę, że ma dużo włosów i mała koniecznie chce je golić. Jakoś radzę sobie z tłumaczeniem jej, żeby się nie przejmowała, chciałam jednak zapytac, czy to może mieć jakieś inne podłoże niż genetyczne?

Najpierw należy wykonać badania , które zleci endokrynolog.Jeśli owłosienie po kuracji nadal będzie intensywne i włosy mają kolor ciemny można pójść do gabinetu medycyny estetycznej i najpierw wykonać próbę laser IPL, jeśli po 3-4 tygodniach efekt będzie pozytywny wtedy można wykonać zabiegi.Owłosienie wtedy bardzo mocno się przerzedzi, jeśli w 100% się nie usunie.