Nadmierne owłosienie u 18-latki

Witam. Mam problem z owlosieniem i bardzo sie martwie pamietam juz w podstawowce pierwszym znakiem okazaly sie byc nogi..ale wtedy nie zwracalam tak na to uwagi.. teraz bardzo na stopach rowniez jest ciemny meszek w miejscach intymnych na dolnej czesci posladkow na dolnej czesci plecow strasznie duzo tych wloskow i sa tez ciemne:(nie wiem co mam robic.. ostatnio tak sie przygladam ze zauwazylam lekki ciemny meszek na polikach nw czy to normalne czy to sie nasila wyniki wyszly dobre.prosze o rade

Po badaniach u endokrynologa warto odwiedzić lekarza medycyny estetycznej i na usunięcie owłosienia w kolorze ciemnym można wykonać serię zabiegów depilacji laserowej.