Nadmierne owłosienie u 32-letniej kobiety

Witam!Mam 32l i mam 5 letniego syna, mam problem z nadmiernym owłosieniem typu męskiego m.in.wąsik i broda przechodząca lekko na szyję. Rok temu próbowałam zabiegów laserowych było ich sześć jednak rezultatu nie przyniosło, zbiegi były wykonywane w okresie zimowym i zostały przerwane z powodu zmiany pory roku.Nigdy nie robiłam żadnych badań pod tym kątem a chciałabym usunąć to na zawsze, ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości u mnie pod tym kątem. Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to zaburzenia hormonalne. Proponuje udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.