Nadmierne owłosienie u odchudzającej się kobiety

Witam. Mojej dziewczynie zaczeła rosnąć broda. Nie taka duża jak u mnie ale ciemne małe włoski widać. Też się odchudza i maksymalnie je do 500kcal. Nie mam pojęcia co robić. Ma też nie równą miesiączke bo ostatnio miała miesiąc temu. Nie wiem co robić

Przede wszystkim dieta do 500 kcal to strasznie wyniszczająca dieta. Jest niebezpieczna dla organizmu i mogą wystąpić różne zaburzenia w tym utrata miesiączki. Należy niezwłocznie powiększyć kaloryczność zjadanych w ciągu dnia co najmniej do 1000 kcal, które są dolną granicą bezpieczną. Zalecam także udanie się do lekarza na kompleksowe badania, by sprawdzić jakich składników brakuje w organizmie. Istnieje dieta (kopenhaska), która zapewnia jedynie 500 kcal dziennie, ale można ją stosować raz na dwa lata i wyłącznie przez 13 dni.