Nadmierne owłosienie, upławy i zmiany skórne u 19-latki

witam. mam 19 lat. mam nadmierne owlosienie doslownie na calym ciele, robia sie coraz wiecze. wasy mi juz nawet widac. strasznie sie poce nawet jesli nic nie robie. dodqam tez ze mam silne oplawy, zmieniam wkladki 3-4 x dziennie. mam czerwone plamy na przed ramieniu tzn bicepsie i troche na twarzy. czy wskazuje to na jakas chorobe ? prosze mi pomoc. czy to jest wyleczlne?? prosze odpowiedziec

Proszę udać się po pomoc do lekarza rodzinnego, bez badań nie można postawić diagnozy, dopiero potem jest leczenie. Prawdopodobnie lekarz zaleci wizyty u ginekologa i endokrynologa. Proszę się nie bać, ale wizyty nie odkładać.