Nadmierne owłosienie, wypadające wlosy, problemy z cerą

Witam. Od paru lat zmagam sie z problemami hormonalnymi, bardzo wysoki testosteron ( nadmierne owlosienie), wypadające wlosy, problemy z cerą, podrażniona skóra ciala. Po niedawnym badaniu Tomograficznym okazało sie, ze mam guzy na watrobie spowodowane tym, ze w mlodym wieku przyjmowalam tabletki antykoncepcyjne. Niestety okazalo sie ze guzy sa za male aby nadawaly sie do wyciecia wiec Szukam rozwiazania na unormowanie moich hormonow. Czy jest na to jakis sposob? Dziekuje

Oczywiście są leki zmniejszające poziom testosteronu we krwi. Trzeba z tym problemem najlepiej skonsultować się bezpośrednio z endokrynologiem.