Nadmierne pocenie dłoni i stóp

Witam , mam 13 lat i od 3 lat dokucza mi nadmierne pocenie dłoni i stóp.
13 LAT ponad rok temu

Skuteczną metodą leczenia nadpotliwości jest podanie botoksu Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Preparat blokuje przewodnictwo nerwowe do gruczołów wydzielania wewnętrznego co powoduje zatrzymanie produkowania przez nie potu. Efekty pojawiają się już po kilku dniach i utrzymują nawet do roku. Warto jednak wspomnieć że odpowiedź na leczenie jest sprawą indywidualną. Kolejny zabieg można przeprowadzić średnio po 7-12miesiącach.