Nadmierne pocenie się całego organizmu przy nerwicy

Meczy mnie nadmierne pocenie całego organizmu.Nadmieniam ze mam61 lat,choruje na nerwice,nadcisnienie zużywam leki.Lekarze prowadzące mowia mi ze to nie jest od lekarstw.Prosze o porade co mam robic. Już wstydzę się ludzi.Bardzo proszę o porade.Pozdrawiam Krysia

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza