Nadmierne pocenie się pod cienkim przykryciem
Witam. Od lipca tego roku męczę się z nadmiernym poceniem, gdy leżę w łóżku pod bardzo cieńkim przykryciem. Za parę minut ogarnia mnie gorąco i zlewne poty. W mieszkaniu jest chłodno. Dokuczają mi też uderzenia gorąca co jakiś czas. Mam obecnie 53 lata, a menopauza rozpoczęła się u mnie , gdy miałam 45lat. Wyniki z moczu i krwi -prawidłowe, tarczyca w porządku, cukrzycy nie mam, USG jamy brzusznej i nerek prawidłowe Jak leżę odkryta jest mi zimno. Jak się tylko przykryję, robi mi się gorąco

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Kurzajki zagrożenia wycinania
Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.
Zmiany masy ciała u kobiet ponownie zaburzają poziom estrogenów u kobiet. Może zaistnieć wówczas sytuacja, kiedy ponownie odczuwa się negatywne skutki tych zmian.
Dzień dobry!
Jest to jeden z charakterystycznych objawów, związanych z menopauzą. Warto omówić to ze swoim prowadzącym lekarzem ginekologiem lub endokrynologiem.
Pozdrawiam!