Nadmierne pocenie się przy Chorobie Hashimoto

Mam hashimoto.Biorę euthyrox N25. Od jakiegoś czasu zlewają mnie poty w dzień i nocy.Towarzyszą temu uderzenia gorąca podczas których robi mi się słabo. Mam 23 lata. Ważę 47.8 kg i nie mogę przytyć.Zlecono mi tylko badania tsh czy słusznie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, jest to badanie, które w przypadku w/w objawów zleca się w pierwszej kolejności.

Witam,

Jeżeli może to Panią uspokoić można dodatkowo wykonać ft3, ft4 i anty-tpo. Często schorzenia autoimmunologiczne, takie jak Hashimoto dobrze jest wspierać odpowiednią dietą.