Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierne pocenie się przy nerwicy

Witam,mam 34 lata i leczę się obecnie na nerwicę.Bardzo dokucza mi nadmierne pocenie się,zwłaszcza z czoła,twarzy,rąk.Wobec tego mam pytanie: czy biorąc pod uwagę ,że mam nerwicę i to pocenie jest prawdopodobnie z tym związane,to czy powinienem skonsultować swój problem z lekarzem neurologiem czy dermatologiem ,jako,że lekarz skórny?Chciałbym usunąć całkiem pocenie z ciała.Czy jest to możliwe,może jakiś zabieg,leki?Z góry dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Dermatolog lub lekarz POZ powinni poradzić metody pomocne w nadmiernym poceniu się. Polecam - jeśli jeszcze Pan tego nie zrobił - udać się na spotkanie z psychologiem i podjąć z nim psychoterapię, która pomoże Panu trwale pozbyć się zaburzenia nerwicowego. Pozdrawiam.

0

Dzień dobry, Nadmierne pocenie - lekarz dermatolog; zabiegi z zakresu medycyny estetycznej /botoks, jonoforeza etc./. Nerwica - lekarz psychiatra (nie neurolog), psychoterapeuta /w Poradni Leczenia Nerwic, PZP, prywatnie/.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy