Nadmierne pocenie się w nocy i podczas wysiłku fizycznego

witam.od dłuzszego czasu borykam sie z problemem okropnego pocenia sie-zwłaszcza w nocy budze sie zalana zimnym potem.w ciagu dnia tez sie zdarza ale tylko podczas wysiłku fizycz.pot znajduje sie na czole,pomiedzy biustem,na plecach,pod kolanami i w zgięciach.nie jest on o niepszyjemnym zapachu,raczej wodnisty,bezwonny.mam 35 lat.badania ok,innych dolegliwosci brak.ważę 63 kg.niczym sie nie denerwuje,zyje beztrosko.prosze o podpowiedz i pomoc.zwłaszcza pot na czole jest zauwazany przez ludzi.

Witam,

Powinna pokazać się Pani u lekarza. Ważne w Pani przypadku jest badanie fizykalne i dobrze zebrany wywiad. Proszę przed wizytą wykonać przynajmniej morfologię krwi z ręcznym rozmazem oraz CRP. Czy nie ma przy tym kaszlu? Czy nie schudła Pani w ostatnim czasie? Być może przyczyna nie jest groźna, ale koniecznie trzeba się przebadać

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz