Nadmierne potliwość i zaleczona padaczka

Moja córka od małego się poci pierw sama główka a teraz na całym ciele najbardziej kark i plecy.Obecnie córka ma prawie 18 lat wieku 5 lat dostała pierwszy atak padaczki.Obecnie padaczka jest w zaleczeniu.Wszytkie leki dostępne na rynku nic nie pomagają. Lekarz mówi ze to na tle emocji jako młoda dziewczyna a zwlaszcza w szkole mówią idzie mokra albo smierdzisz jak murzyn.Badanie wszystkie w porządku.Jak mogę pomóc córce.Słyszałam kiedyś w aptece że może ma brak witaminy D jesli tak jaką dawkę p

Aleksander Ropielewski

Niestety nie potrafię udzielić Pani pomocnej i jednoznacznej odpowiedzi. Nie słyszałem o wpływie witaminy D na nadmierną potliwość. Warto skonsultować się z endokrynologiem i dermatologiem.