Nadmierne przesuszanie skóry i plamy na ciele

witam Jakich preparatow uzywac jezeli moja skora s ie nadmiernie przesusza, wystepuja suche plamy ciele, szczegolnie na twarzy, uzywalem oliwki lub kremu nivea od razu po kapieli zeby natluscic skore jednak bez skutku, skora jest bardzo sucha zwlaszcza po kompieli.. Czego uzyc aby plamy znikly i skora odzyla i stala sie bardziej nawilzona?

Witam,
ocenić zmiany skórne na ciele pacjenta można jedynie na podstawie badania w gabinecie.Sucha skóra może być objawem wielu chorób ogólnoustrojowych,Używanie kremu czy maści to leczenie objawu ,tu warto poszukać przyczyny i ja usunąć.
Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub do dermatologa ,
pozdrawiam Katarzyna Mudel

Witam
IPL jest bardzo skuteczną metodą likwidowania rumienia. Ważne, żeby sprzęt był dobry i sprawdzony, a zabieg wykonywany przez doświadczoną osobę. Najczęściej trzeba wykonać od 3 do 6 zabiegów. Po 2-3 zabiegu powinna Pani widziec już dobre efekty.