Nadmierne przetłuszczanie włosów

Mam prawie 18 lat. Muszę myć codziennie rano włosy, bo inaczej są tłuste. A jak już umyje i wysusze (bądź same wyschną) to potem są bardzo suche. Oprócz tego są rzadkie i pojawiają mi się zakola (coś w ten deseń http://images.sodahead.com/profiles/000858950/profiles_C57645JudeLawPosters_1442_998559_media.jpeg). Mój tata wyłysiał jak miał 30 pare lat. Czy to oznacza że ja też wyłysieje za niedługo? Czy da się z tym walczyć?

Witam,
przetłuszczanie się włosów to bardzo częsty problem u młodych ludzi.Nie wiem jakich szamponów Pan używa..
Wypadanie włosów natomiast to bardzo poważny problem zwłaszcza dla mężczyzny
w Pana wieku. Są terapie,leki,zabiegi,oraz suplementy diety na wypadanie włosów.
Ta przypadłość wymaga współpracy i systematyczności ze strony pacjenta.
By wybrać właściwy sposób leczenia dla Pana, najpierw trzeba zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy. Konieczna będzie wizyta u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.