Nadmierne rogowacenie skóry na rękach

witam, od kilkunastu lat męczę się z nadmiernym rogowaceniem skóry na rękach. ostatnio, po codziennym stosowaniu kremu z mocznikiem objawy troche ustąpiły, ale blizny i przebarwienia pozostały- bardzo chciałabym się ich pozbyć, czy mikrodermabrazja to dobry pomysł ?

Wiatam, jeżeli obserwuje Pani poprawę po stosowaniu maści z mocznikiem, uważam ze pomocne byłyby zabiegi peelingujące. Zachęcam do kontaktu z nasza klinika , mamyu doskonały peeling do ciała redukujący problemy z nadmiernym rogowaceniem
Ewa Rybicka