Nadmierne tkanka tłuszczowa na boczkach, pośladkach i udach u 21-latka

W ciągu stosunkowo krótkiego czasu (3 miesiące) schudłem z 95 kg do 75 kg. Przy moim wzroście (185 cm) to idealna waga, poziom tkanki tłuszczowej i wody również mieści się w normie. Nie mam też problemów z trzustką, tarczycą i wątrobą. Jednak ciągle w niektórych miejscach mam znaczny nadmiar tłuszczu (np. na udach, pośladkach, boczkach). Również moja sylwetka stała się nieproporcjonalna. Czy jeżeli schudnę jeszcze kilka kilogramów, to wówczas nadmiar tkanki tłuszczowej zniknie? Pozdrawiam.

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska