Nadmierne wydzielanie sebum u 22-latka

Witam, Nie wiem juz co robić z moja cerą na twarzy.:( 22 lata Mężczyzna skóra po kąpieli robi się piękna ale po 30min zaczęła się pocić cały robię się świecący :(

Dzień dobry,

Pierwszym krokiem powinna być wizyta u specjalisty, który dobierze odpowiednie preparaty do Pana rodzaju cery do codziennej pielęgnacji domowej. Warto też wykonać serię zabiegów mających na celu zmniejszenie wydzielanie sebum- polecam laserowy peeling węglowy, peelingi kwasami, mikrodermabrazję laserową. Zabieg powinien zostać dobrany indywidualnie do pacjenta podczas konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.