Nadmierne wypadanie włosów a stosowanie lek Depralin

Witam mam pytanie dotyczace wypadania włosów,proces ten ostatnio bardzo sie nasilił ,nie wiem czy jest to spowodowane porą roku czy lekami które przyjmuję. Od 2mc przyjmuje depralin ,w ulotce wspomniano o tym iz wlosy moga wypadać ,martwie sie zatem ze wypadna całkowicie ,nie wiem co robic czy dalej zazywac leki ? czy prosic lekarza o ich zmianę ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jednym z działań niepożądanych Depralinu może być wypadanie włosów. Jeśli dolegliwości się nasilają, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym celem zmiany leczenia. Pozdrawiam.