Nadmierne wypadanie włosów a stosowanie Lokson

Witam mam pytanie moje włosy zaczęły wypada po urodzeniu dziecka trwa to już trzy lata i nie mogę sobie poradzić nie wylysialam w jednym miejscu po prostu moje włosy stały się cienkiej słabe i mam ich połowę mniej niż wcześniej. Najbardziej z przodu glowy boki czubek glowy tu najbardziej zauważyłam różnice moja fryzjerka poraziła mi żebym kupiła lek lokson 2% czy mi pomoże

Proponuję konsultację w celu ustalenia podłoża nadmiernego wypadania włosów i wdrożenia odpowiedniego postępowania i leczenia. Do dyspozycji mamy wiele możliwości, a najlepszy efekt przynoszą terapie skojarzone leków ogólnych, miejscowych np. z zabiegami mezoterapii igłowej skóry głowy. Jednak w pierwszej kolejności konieczne jest wykonanie badań. Zapraszam na konsultację.