Nadmierne wypadanie włosów i wrzodziejące zapalenie jelita grubego

witam, Mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Próbowałam wszystkich metod od mezoterapii po środki wcierające . Niestety nic nie pomaga, dodam, że choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Biorę takie leki jak Azathioprine czy Asamax. Boję się, że niedługo pozostanę bez włosów na głowie. Jakie są jeszcze inne metody leczenia oprócz mezoterapii czy środków wcierających ?

Dzień dobry,

Spróbowałaby zadziałać tu trochę inaczej.
Włosy mogą wypadać z anemii, czy wykonywane były badania? tu zalecam preparat Chela Ferr Forte.
Uzupełnienie diety w peptydy, które budują kolagen - wprowadzić do diety żelatynę wieprzową lub rybią np. galaretki domowe lub preparat Gelacet.

Wskazana jest także owsianka, ale z uwagi na chorobę jelit to powinna być płynna na wodzie. Należy ją spożywać co 2-3 dzień
Swoją drogą proszę wprowadzić do diety olej lniany (2-3 łyżki na dzień) lub oliwa z oliwek. Można je dolewać do soków lub jogurtów.
Po 2-3 tygodniach efekty powinny być zauważalne.