Nadmierne wypadanie włosów od 3 miesięcy

Witam serdecznie, od około 3 tygodni dramatycznie wypadają mi włosy. Podczas mycia, czesania, spania. Wypadają garściami. Jestem przerażona. Od 3 lat stosuję te same tabletki antykoncepcyjne. Od 2 lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Robie regularnie badania, ostatnie 2 tygodnie temu- wszystko w normie. Od roku jestem wegetarianką. Dermatolog nie stwierdził żadnej choroby skóry głowy. Stresu ostatnio mam tyle co zwykle więc kompetnie nie wiem co mi dolega. Proszę o pomoc ! Dziękuję !

Proponuję stosować szampon Ducray anaphase, wcierać minoxidil 2 % i udać się na ponowną konsultację dermatologiczną, bowiem istnieje również szereg preparatów dostępnych na receptę, które mogą Pani pomóc.