Nadmierne wypadanie włosów, trądzik i bolesny okres

Witam. Strasznie wypadają mi włosy,mam trądzik (na policzkach),bolesny okres od paru lat,Częste infekcje ,.Lekko powiększone nadnercze z jakimiś małymi plamkami -tak stwierdziła pani ginekolog po badaniu ogólnym dopochwowym.lecze się wciąż u dermatologa ,ginekologa ,truje sie antybiotykami co doprowadzilo do przekroczonych prób wątrobowych.Nigdy nie stosowałam antykoncepcji w postaci leków hormonalnych.Moje pytanie gdzie szukac pomocy gdy wyzej wymienieni lekarze danych specjalności nie pomagają

Z włosami można udać się do trychologa,
Przy trądziku bardzo pomocne są peelingi medyczne, można je u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej wykonać