Nadmierne wypadanie włosów u 18-latki a odpowiednie działania

Moim problemem jest nadmierne wypadanie włosów. Jednak u nasady głowy jest całkiem sporo nowych, krótszych włosów, a na końcach są one przerzedzone. Mimo regularnego podcinania i stosowania tabletek na wypadanie problem występuje cały czas. Co w takiej sytuacji?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z dermatologiem. Bez oceny stanu miejscowego i ustalenia przyczyny łysienia nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi.