Nadmierne wypadanie włosów, zmęczenie i brak sił

Witam . Od pewnego czasu włosy wypadają mi garściami . Bardzo się przerzedziły . Jestem wiecznie zmęczona mimo braku wysiłku i wysypianie się . Obniżyła mi się odporność na choroby . Podczas miesiąca byłam juz przeziębiona 3 razy , dodam że te 3 razy został mi zapisany antybiotyk . Czuje się cały czas smutna , przygnębiona bez powodu . Miesiaczke mam nieregularnie , potrafię nie mieć okresu przez 2-3 miesiące . Co to może znaczyć ? Czy to jaką choroba ? Jak ją leczyć .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego i poinformować o wszystkich dolegliwościach. Proponuje zacząć od podstawowych badań z krwi.