Nadmierny popęd seksualny i masturbacja u nastolatka

Mam problem mam straszny pociąg sexualny i niemoge się powstrzymać nie jestem pełnoletni,często (2,3 razy dziennie się mmasturbuje)i nigdy sexu nie uprawialem co robic
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
W okresie rozwoju psychoseksualnego występuje tak zwana faza genitalna. Właśnie wtedy nasila się masturbacja. Pamiętaj jednak, aby ćwiczyć samokontrolę tak, by to zachowanie nie stało się nałogowym. Unikaj również oglądania filmów pornograficznych, gdyż w okresie dojrzewania mogą one negatywnie wpłynąć na sferę poznawczą i emocjonalną.
Pozdrawiam