Nadmierny popęd seksualny u 23-latki

Mam 23 lata i wydaję mi się, że mam nadmierny popęd seksualny. Mimo że mam bardzo udane życie seksualne z moim partnerem (2-3 razy w tyg. z sukcesem), to za każdym razem jak się widzimy, a nie dochodzi między nami do stosunku, czuję się niezaspokojona, co odzwierciedla się na moim psychicznym urazie i ogólnym poirytowaniu. Brzmi banalnie, ale ta sytuacja ciągnie się już od kilku miesięcy i jestem w stanie sama przed sobą przyznać że jest to problem. Proszę o poważne potraktowanie sprawy.

Wizyta u seksuologa-psychologa może jednak wskazać na inny problem. Zachęcam do niej.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych i jest możliwe, że Pani potrzeby są naturalne, prawidłowe. Jeśli jednak problemem jest nie radzenie sobie z frustracją seksualną i emocjonalną, odczuwanie napięcia, stresu, niepokoju, jeśli wydarzy się spotkanie z chłopakiem bez seksu, polecam osobiste spotkanie z psychologiem seksuologiem. Konieczna jest dłuższa rozmowa dotyczą Pani potrzeb, dotychczasowej historii życia seksualnego i obecnego związku, a także tego, jak radzi sobie Pani z frustracją, niezaspokojeniem swoich potrzeb w innych sferach życia - w relacjach, w rodzinie, w pracy itp. Czy podobne uczucie niezaspokojenia, podirytowania, złości, smutku pojawia się też w innych obszarach życia niż tylko związek i seks, a także czy istnieją inne sygnały, które mogłyby sugerować, że Pani stosunek do seksu ma charakter np. uzależnienia.

Pozdrawiam!