Nadmierny zarost u 22-latki

Dzień dobry Mam problem dotyczący nadmiernego owłosienia. Dodam, że nie jest to typowy damski meszek tylko gruby czarny męski zarost. Mam 22 lata. Zaczęło się w gimnazjum kiedy nagle na pleach i pośladkach zaczęły się pojawiać cienkie czarne włosy. Na początku nie zwracałam na to aż tak wielkiej uwagi. Jednak kiedy minęło około 2 lat włosów zrobiło trzy razy więcej , stały się grube i mocno czarne. Typowe męskie owłosienie. Pojawiły się także problemy z miesiączką. Była nieregularna. Zdarzało si

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.