Nadnercze prawe bez zmian ogniskowych, lewa nerka bez zastoju

Witam. po badaniu KT jamy brzusznej stwierdzono w centralnej części lewego nadnercza zmianę guzkowa ok 9mm o gęstości około minus 2 j.H .sugerująca gruczolaka. Nadnercze prawe bez zmian ogniskowych. Lewa nerka bez zastoju . W jej obrębie torbielka 15 j.H, 22mm oraz druga 8 mm. W kielichu dolnym nerki drobny złog 2mm. Proszę mi powiedzieć czy to rak?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.