Nadpobudliwe niemowlę karmione piersią

nadpobudliwe niemowle Dziecko 7 tygodni,karmiona tylko piersią. Pokarm w dobrej ilosci.Problem: tak po 15 zaczynają się u niej ataki histerii. Płacze, cieżko ją uspokoić, o drzemce nie ma mowy. Jest śpiąca i zmęczona, ziewa i przymka oczy, ale zaraz się budzi.To nie jest brzuch, nie pręży się i nie podkurcza nóg. Wygląda jakby była głodna, ale jak podaje jej piers to płacze i ja wypluwa. Uspokaja ją wtedy smoczek, dzwięk suszarki i przytulanie.co to jest? czy powinniśmy isc z nią do neurologa?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję w pierwszej kolejności kontakt z pediatrą, ew, w dalszej kolejności z neurologiem dziecięcym.