Nadpotliwość idiopatyczna

Mam 22 lata i choruję na nadpotliwość idiopatyczną. Nie stać mnie na leczenie 'botoxem' itp., a dezodoranty/żele/maści/pudry/herbatki nie są skuteczne... Czy istnieje w ogóle jeszcze coś co może mi pomóc ? (głównie chodzi mi o dłonie i stopy, przez które moje życie towarzyskie jest niezwykle utrudnione). Dziękuję za wszelkie odpowiedzi, Ania

Niestety, ale oprocz tego co Pani wymienila, na obecna chwile nie dysponujemy niczym wiecej w leczeniu nadpotliwości. W ostatecznosci pozostaje sprawdzenie skutecznosci lekow majacych na celu zmniejszyc nadpobudliwosc ukladu autonomicznego.