Nadreaktywny pęcherz a problemy z oddawaniem moczu

Od kilku miesięcy mam problem z czestomoczem.po badaniu usg i badaniu posiewu moczu lekarz stwierdził u mnie pecherz nadreaktywny.przepisał mi vesicare 10 mg, po którym nie widzę poprawy, czy Jest możliwe że leki nie pomagają czy brać je dalej? Obecnie przebywam zagranicą i nie mam możliwości skontaktowania się z polskim lekarzem.

Skoro już Pani zażywa przez kilka miesięcy lek i on nie pomaga trzeba na pewno zmodyfikować leczenie. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.