Nadużycie alkoholu a bolesność klatki piersiowej

Po nadużyciu alkoholu (święta, Nowy Rok) rozbolała mnie klatka piersiowa. Ból był potężny. Dostałem skierowanie do szpitala, badali mnie różni lekarze:kardiolog, chirurg, gastrolog, miałem prześwietlenie, ekg , gastroskopię, TK i bad.krwi i moczu. Nigdzie nic nie wykryto. Otrzymałem tylko leki p.bólowe i na tym koniec. Dziś jest 21.01.16 ból nie ustąpił, nie mogę pracować fizycznie, bo przy wysiłku boli. Nawet dziś przy odśnieżaniu posesji wróciłem do domu z bólem. Nikt nic nie wie a mnie boli??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.