Nadużywanie alkoholu a możliwość FAS u dziecka

estem zalamana nie wiem z kim o tym porozmawiac jestem w ciazy na poczatku umarl mi brat przez co zaczelam pic alkohol codziennie butelke wina po pewnym czaie okazalo sie ze jestem w ciazy robilam digitalny test i pokazalal 3 przestalam pic ale tak rozpaczliwie martwie sie o dziecko ze sie zalamalam wprawdzie jem ale zle sypiam budze sie z lekiem i ciaglym zamartwianiem o dziecko wiem ze stres szkodzi zy moje dziecko bedzie chore na fas?czy jest nadzieja?

Piotr Pilarski

W początkowej fazie zwykle jest tak, że pod wpływem czynników szkodliwych albo dochodzi do poronienia albo dziecko rodzi się zdrowe. Nadzieja wciąż jest. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.