Nadużywanie alkoholu a regeneracja wątroby

Dzień dobry.Piszę do Państwa z pewnym nurtującym mnie pytaniem.A mianowicie od 2012 roku regularnie nadużywałam alkoholu i w tym roku miałam spore problemy z wątrobą a mianowicie pojawiły się na moim ciele w okolicy wątroby fioletowe plamy,które jednak po prawidłowej diecie całkowicie znikneły.A o to moje pytanie czy są naturalne sposoby żeby całkowicie zregenerować wątrobę na przykład działanie zioła o nazwie ostropost plamisty,czy trzeba jeszcze spożywać leki? mam przepisany heparegen.

Radzę oprócz metod naturalnych czyli np. spożywania ostropestu plamistego wspomagać funkcję wątroby przez użycie leków hepatotropowych np. Heparegenu.