Nadużywanie alkoholu a zaburzenia zachowania

moja mama pije ogolnie piwo od jakis 14 lat czasem wiecej czasem mniej nieraz wcale zalezy mysle od tego czy ma za co i czy dobrze sie czuje od paru lat bardzo zchudla ma 53 lata a wazy nieco ponad 40 kg na swieta bozego narodzenia nie pila bo bolal ja brzuch ale tuz po swietach zaczela cos tam pic bo przestalo bolec i tak wsumie od 5.01 zaczela dziwnie sie zachowywac cos tam raz dzienie palnela nie do rzeczy ze ktos byl np a tego kogos napewno nie bylo nie zwracalismy uwagi bo pila myslelismy z

Dzień dobry!

Czy mama pozostaje pod opieką lekarską? Czy korzystała z leczenia odwykowego i terapii uzależnienia?

Pozdrawiam!