Nadużywanie alkoholu i agresja ze strony chłopaka

Witam. Mam 22lat moj chlopak ma25. Jestesmy ze soba od roku. Na poczatku znajomosci wszystko bylo wspaniale...teraz co tydzien pije woli siedziec z kolegami niz ze mna.. Nie przyjedziemy na noc jest agresywny nie szanuje mnie wyzywasz ostatnio nawet... Chcial mnie uderzyc... Byl tak pijany ze nie pamietal co robil..szarpnal mnie jedyne za wlosy Bo obronil mnie kolega...Niewiem jakby To sie skonczylo.Najgorsze jest To ze ciagle jest To samo On przeprasza i blaga o wybaczenie.Niewiem co mam robic

Dzień dobry!

Doświadcza Pani przemocy fizycznej i psychicznej. Przemoc nie mija sama, a osoba, która ją stosuje musi włożyć wiele motywacji, starań, wysiłku, pracy nad sobą, aby zrozumieć i zmieniać swoje zachowania. Warto, żeby zgłosiła się Pani np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Poradni Zdrowia Psychicznego czy Centrum Przeciwdziałania Przemocy, aby pod opieką i wsparciem terapeuty zastanowić się nad tym, jak reagować, jak stawiać granice, jakich zachowań nie akceptować itp.

Pozdrawiam!

Z tego co Pani pisze należy koniecznie przeprowadzić konsultację w najbliższym ośrodku leczenia uzależnień. Opisane objawy są bardzo niepokojące. Jest bardzo prawdopodobne, że Pani chłopak jest uzależniony i powinien poddać się profesjonalnemu leczeniu.