Nadużywanie alkoholu przez partnera i brak efektów po rozmowie

Witam :-( Razem z moim partnerem jesteśmy od 6-ciu lat mamy dwóch synów.Mamy problem bo on nadużywa alkoholu pije co dziennie po 4-6 piw do tego super ćwiara pochowana wszędzie gdzie to możliwe problem jest w tym,że zawsze nasza rozmowa kończy się tym że to moja wina bo to ja stwarzam problem bo to ja wymyślam przecież on kontroluje swoje picie-tak twierdzi ale tak nie jest jak za dużo wypije to czasami jest wulgarny ale też jest bardziej wesoły rozgadany wtedy też bawi się z dziećmi.POMÓŻCIE !

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której również oferowana jest pomoc dla najbliższych osoby uzależnionej od alkoholu.