Nadużywanie alkoholu przez rodziców od 1,5 roku

Witam serdecznie Problem, z którym nie mogę sobie poradzić dotyczy moich rodziców. Od co najmniej 1,5 roku codziennie (naprawdę rzadkością jest sytuacja, że wcale) wypijają popołudniami-wieczorem po 2-3 i więcej piw. Do tego co jakiś czas dochodzi lampka wina, nalewki, czy też wódki z sokiem. Ojciec rozpoczyna około godziny 16.00, w weekendy nawet od 13.00, Mama ostatnimi czasy od rana wypija sukcesywnie 2-3 piwa ukrywając puszki/butelki w różnych miejscach w domu. Czujemy się z żoną bezradni

Dzień dobry,

Najlepiej jak Państwo osobiście skorzystają z konsultacji w Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie Państwem pokierują.

Witam. To jest już problem z alkoholem. Można- a nawet warto- zgłosić rodziców do Komisji Rozwiązywania Problemów Alkioholowych