Nadwaga a umięśnione ciało

Mam 14 lat i nazywam się Weronika. uprawiam pięciobój nowoczesny i trenuje parę razy dziennie od 4 lat. jestem dość umięśniona, ale boje się, że mam nadwagę. Mój wzrost to 167 cm i ważę 54.
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie, Twój wskaźnik BMI jest idealny! :) Wynosi 19,3 - oznacza to, że przy podanym wzroście, masa ciała 54 kg jest jak najbardziej odpowiednia. Poczucie nadwagi może wynikać z tego co napisałaś - z umięśnienia. Ale jak na pewno wiesz, to nic złego. Nie odchudzaj się. Nie ma powodów. A dodatkowo potrzebujesz energii do treningów. Trzymam kciuki za powodzenie w sporcie!