Nadwaga a zaburzenia miesiączkowania

Zaburzenia Miesiączkowania. Od dłuższego czasu borykam się z problemem plamienień które potrafią trwać cały cykl. Plamienia są skąpe. U każdego Ginekologa do którego zglaszam się z tym problemem to wszyscy odsyłają mnie do domu mówiąc że to Nadwaga u mnie jest winna. Cykle są nieregularne i bezowulacyjne. Przy plamieniach nie mam żadnych bóli. Mam 36 lat i chce jeszcze raz zostać mamą. Proszę o pomoc i o poradę.

Proponuję diagnostykę w kierunku zaburzeń hormonalnych (zarówno tych kobiecych jak i tarczycowych). Może się Pani udać do lek. rodzinnego i opowiedzieć o swoich problemach, może zleci Pani badania krwi.
Szczególnie warto się przebadać, jeśli bezskutecznie staracie się państwo o dziecko.

Jeśli chodzi o nadwagę czy otyłość, polecam wizyty on-line w mojej przychodni:
www.poradnialubczyk.pl

Pozdrawiam i powodzenia! :)