Nadwaga i problemy z kręgosłupem a powrót do treningów

3-4 lata nie ćwiczyłam.Nabawiłam się nadwagi i problemów z kręgosłupem ogólnie i szyjnym.Zaczęłam ćwiczyć pilates i zachwycona efektami ćwiczyłam codziennie.Czasami robiłam dzień przerwy.MInęło 1,5 miesiąca odkąd ćwiczę i źle się czuję, zmęczona znuzona,obolała,drżą mi mięsnie,czuję się jakbym niekiedy miała niestabilny kręgosłup, do tego doszły czasami zawroty głowy. Lekarz stwierdził, że to przetrenowanie, zalecił odpoczynek,witaminy. Ale martwią mnie zawroty, nigdy wcześniej ich nie miałam.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, przydałaby się analiza sposobu żywienia być może spożywa Pani zbyt mało kalorii i składników mineralnych w stosunku do obciążenia fizycznego. Pozdrawiam