Nadwaga i zagryzanie problemów u 32-letniej kobiety

witam mam 32 lata waże 80 kilo przy wzroście 162 wiem że moja waga jest zła ale nie potrafie scudnąc zauażyłam również że gdy jestem zdenerwowana zaczynam jesc mam dosc swejwagi chodze 1 w tygodniu na zumbe niejem słodyczy mam 2 dzieci kochanych prosze pomuzcie mi może usze skożystac z poradni jakiegoś lekaża

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

W Warszawie Poradnia Zaburzeń Odżywiania przy Sobieskiego nie jest wymagane skierowanie od lekarza POZ.

Pozdrawiam

Dzień dobry.

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska