Nadwaga mimo dużej aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania

Od dłuższego czasu zmagam się z problemem nadwagi. Mimo dużej aktywności fizycznej i bardzo zdrowego odżywiania moja waga stoi w miejscu. Dodam, że zdrowy tryb życia towarzyszył mi od zawsze. Oprócz tego mam problemy z miesiączkowaniem, okres zwykle trwa 23 dni i często występują niezwiązane z nim upławy. Moje piersi nie wykształciły się, są całkowicie płaskie niczym klatka piersiowa 10latki. Okresowo występowały u mnie problemy z bezsennością, częste zaparcia. Serdecznie pozdrawiam.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę uzupełnić pytanie podając wagę i wzrost, warto również wybrać sie do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie