Nadwaga, niskie libido a bolesność pleców

Kobieta, mam 30 lat. Od dłuższego czasu mam szereg dolegliwości. Byłam u gin. i lek. rodzinnego, dolegliwości ustępowały i wracają, rodzinny mnie ciągle zbywa a ja chcę się wyleczyć, nie wiem do jakiego specjalisty iść, żeby nie chodzić od 1 do 2 w kółko. Miałam leczone HP, łykam witaminy, mam alergie pokarm., trudną do zgubienia nadwagę, niskie libido, PMS i prl 4krotną po teście stany depres., bolą mnie plecy i kolana, wzdęcia, gazy, nadkwasotę,zatrzymywanie płynów, czasem skąpomocz.

Witam. Mówiąc szczerze z objawów i wyników badań które Pani wymieniła najwłaściwiej zająłby się Panią ginekolog wyspecjalizowany endokrynologii ginekologicznej. Na pewno występują u Pani zaburzenia hormonalne które można regulować (czasami dobrze dobraną antykoncepcją hormonalną). Istotna jest także opieka psychologiczna do czasu aż Pani stan zdrowia ulegnie poprawie,