Nadwaga przy przyjmowaniu leku Rexetin

WITAM-od pół roku biorę rexetin 20mg-przytyłam z 10 kg ale czuje sie po nim dobrze-zawsze byłm grubsza ale teraz z moją tuszą czuje się zle- mam 159wzrostu a ważę 86 kg-pochłaniam wszystko co się da-nie wiem czy to wina leku -czy może to zwykłe łakomstwo...czy mogę schudnąc biorąc ten lek??? gimnastyka dieta?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podczas stosowania Paroxetyny ( subst. czynna leku) mogą występować liczne działania niepożądane. M.in jest to niestety zwiększenie masy ciała. Warto udać się do swojego lekarza by zmodyfikować leczenie. Oczywiście nadmierne spożycie pokarmów także warto ograniczyć w miarę możliwości.