Nadwaga, swędzenie rąk, zmęczenie i wahania nastrojów a zwiększenie dawki leku Euthyrox

Witam biore euthyrox 0,75 ostatni wynik tsh to 3,85 mam nadwage, swiad rak, jestem zmeczona mimo aktywnosci fizycznej i diety nie moge schudnac, mam wachania nastroju. 28 Lat. Dostanie sie do endokrynologa graniczy z cudem... zwiekszyc dawke euthyroksu? pzdr i dziekuje za odp

Wskazane jest zwięksźenie dawki Euthyroxu w zależności od Pani masy ciała do 88 lub 100 mcg/dobę. Proszę podać swoją masę ciała. W celu właściwego doboru dawki Euthyroxu.